w

Fashion TV Polska – kultowy program telewizyjny o modzie

Fashion TV to kanał, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Zna go każdy, kto choć minimalnie interesuje się modą. To jeden z najbardziej znanych kanałów telewizyjnych, który powstał w 1997 roku we Francji. Treści publikowane są w języku angielskim, ale dotyczą tematów mody światowej. Fashion TV Polska to reprezentant na polskim rynku telewizyjnym. Sprawdź jak wygląda historia i szczegóły działalności.

Fashion TV – historia

Kanał powstał 23 lata, a jego założycielem jest Michel Adam Lisowski. Z roku na rok jego popularność rosła i doczekała się również polskiej wersji. Obecnie jest to marka rozpoznawalna na całym świecie i najchętniej oglądany program telewizyjny poświęcony tej tematyce. Fashion TV Polska reprezentuje świat wielkiej mody i pozwala być na bieżąco ze wszystkimi trendami i nowinkami ze świata. Choć całość publikowana jest w języku angielski, pojawiają się polskie napisy, które ułatwiają oglądanie. Ekipa programu śledzi bieżące wydarzenia, takie jak pokazy mody, sesje zdjęciowe czy życie prywatne modelek i projektantów. Pokazywane treści są na wysokim poziomie i pozwalają zachować aktualność w znajomości trendów. Materiały mają formę krótkich filmów, dzięki temu możesz zapoznać się dokładnie z interesującym Cię tematem.

Fashion TV Polska

Na kanale znajdziesz sporo treści modowej, ale nie zabraknie tu również tematów z pokrewnej dziedziny jaką jest uroda. Główne treści jakie tu znajdziesz podzielone są na bloki, które od lat budują pozycję i markę tego kanału.

  1. Fashion Week – w sezonie znajdziesz tu bieżące filmy z pokazów mody poszczególnych marek, wszystko jest dokładnie podpisane – częste powtórki pozwalają utrwalić informacje (powtórki są głównie w nocy). Poza sezonem puszczane są przypomnienia z poprzednich lat. Nie zabraknie tu również komentarzy zza kulis – wypowiadają się modelki, projektanci, makijażyści oraz gwiazdy zapraszane na pokazy i zajmujące pierwsze miejsca. W trakcie tygodni mody są sekcje podzielone na poszczególne miasta.
  2. Seria F- People, w której pojawiają się szczegóły zza kulis – jest to rozwinięcie z pokazów mody i eventów, na które zapraszane są znane osobistości, również ze świata filmu, muzyki i sportu.
  3. Make -up – nikt inny nie zna tylu tricków dotyczących urody co modelki. W końcu przez całe lata mają do czynienia z ogromną ilością makijażu i jednym z elementów ich pracy jest codzienna pielęgnacja skóry. W programie można poznać ich tajemnice i zobaczyć jakie są bieżące trendy.
  4. Hairstyles- program, w którym dowiesz się jakie fryzury są modne w bieżącym sezonie oraz jak je zrobić. Tu również modelki i modele zdradzą jak wygląda ich rutyna jeśli chodzi o włosy.
  5. Fashion Junior – to cykl dla osób, które stylowo chcą ubrać nie tylko siebie, ale i swoje pociechy. Pojawiają się tu urocze stylizacje dla najmłodszych.
  6. Designers – niezwykle ciekawa seria, w której projektanci opowiadają o swojej pracy i o tym skąd czerpią inspirację na kolejne sezony. Opowiadają o swoich poglądach w sprawie rozwoju trendów i planach na przyszłość.

Fashion TV Polska w internecie

Program telewizyjny cieszy się tak duża popularnością, że ma w Polsce swoje kanały społecznościowe. Zapraszamy na FB: Fashion TV Polska oraz Instagram: fashiontvpl. Możesz tam zobaczyć aktualności i ciekawostki ze świata mody i urody. Nie zabraknie tam zdjęć z ciekawszych sesji zdjęciowych czy informacji odnośnie magazynów modowych. Treści dotyczą również rodzimego rynku. Można tu znaleźć informacje o polskich markach, modelkach i projektantach.

Dlaczego koszulki z logo sa podstawa kazdego eventu

Dlaczego koszulki z logo są podstawą każdego eventu?

Co to jest WordPress i dlaczego warto na nim pracować?